O FIRMIE

Radio Taxi Serc powstało w 1994 roku. Jesteśmy jedyną firmą z Wrocławia i okolic, która prowadzi stałą działalność charytatywną, pomagając dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Korzystając z naszych usług Klienci wspomagają najbardziej potrzebujących. Do tej pory przekazaliśmy na cele charytatywne ponad 235 128,84 złotych. Wybierając nas, stawiasz na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę.

TYLKO LICENCJONOWANE TAKSÓWKI!

Zrzeszamy 166 licencjonowanych taksówkarzy dysponujących komfortowymi autami, tylko marek zachodnich. Ponad połowa samochodów jest typu combi, więc można w nich przewieźć większy bagaż, a 20% naszych taksówek to mini vany dla 6 pasażerów. Realizujemy przesyłki, zakupy, kursy poza miasto, kursy bezgotówkowe, wozimy dzieci np. do szkoły, holujemy, odprowadzamy auta klientów, świadczymy usługę odpalenia silnika na kable rozruchowe.

Z myślą o poprawie jakości usług dla  naszych Klientów w tym roku przeszliśmy na najnowocześniejszą łączność satelitarną, co owocuje faktem, iż od przyjęcia do wydania zlecenia mija tylko zaledwie kilka  sekund. Wyposażyliśmy również  auta w terminale do kart płatniczych obsługujące również karty American Express.