DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Firma Radio Taxi Serc niesie pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Mowa tu o dzieciach i osobach niepełnosprawnych. Swoją opieką otoczyliśmy m.in. domy dziecka, szpitale, ośrodki szkolno-wychowawcze oraz osoby prywatne. Od początku działalności przekazaliśmy na ten cel 235 128,84 zł. Za te pieniądze zakupiliśmy m.in. sprzęt medyczny, pompy infuzyjne, sprzęt rehabilitacyjny. Ponadto pomagaliśmy w wyposażaniu domów dziecka, zakładów rehabilitacyjnych i szkół specjalnych poprzez zakup sprzętu sportowego, AGD, telewizorów, sprzętu komputerowego, itp.

Działalność naszej firmy nie ogranicza się jednak tylko do przekazywania sprzętu i pieniędzy. Oprócz tego co roku bierzemy udział w festynach z okazji Dnia Dziecka, na których dzieci otrzymują prezenty i słodycze. Na jednej z takich imprez był zorganizowany rejs statkiem po Odrze i wieczorny piknik przy ognisku. W ramach działalności charytatywnej firma nasza fundowała również przewozy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Naszym celem jest w dalszym ciągu rozwijać swoją działalność by w przyszłości objąć swoją pomocą jeszcze większe grono potrzebujących. Możecie Państwo włączyć się do tej pomocy w bardzo prosty sposób – wystarczy że zmówicie Państwo taksówkę z naszej Firmy.

Ponadto osoby niepełnosprawne mają możliwość uzyskania „złotej karty” uprawniającej 15% rabatu. Kilka razy w roku organizujemy promocje udzielając specjalnych zniżek a w trosce o bezpieczeństwo Pań jako pierwsi przystąpiliśmy do programu „Bezpieczna Taksówka”.

A oto nieliczni z licznych, którym pomogliśmy

Dom Małego Dziecka
ul.Parkowa 2
we Wrocławiu

Specjalistyczny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy nr 10
im.J.Korczaka
ul.Parkowa 27
we Wrocławiu

Zespół Szkół Specjalnych
ul.Kazimierza Wielkiego 1
we Wrocławiu

Dom Dziecka
ul.Klasztorna 1
w Małkowicach

Dziecięcy Szpital Kliniczny
ul.Bujwida
we Wrocławiu

Zakład Rechabilitacji
Zawodowej Inwalidów
ul.Wejherowska 28
we Wrocławiu

Terapeutyczna Szkoła Filialna
ul.Bytomska 7
we Wrocławiu

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Diagnostyczno-Kierujący
im.Wojtka Bellona
ul.Akacjowa 10/12
we Wrocławiu

Szpital Dziecięcy
im.Korczaka
ul.Kasprowicza
we Wrocławiu

Specjalistyczny Szpital Zespolony
im.Marciniaka
ul.Traugutta 116
we Wrocławiu

Specjalistyczny Rehabilitacyjny
Zakład Opieki Zdrowotnej
ul.Poświęcka 8
we Wrocławiu

Wojewódzki Szpital
Schorzeń Narządów Ruchu
dla Dzieci i Młodzieży
w Trzebnicy

Fundacja im.Brata Alberta
ul.Bacciarallego 59/6
we Wrocławiu